قسمت جدا از پدر و مادر بودن در ازدواج یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. شما آماده اید تا در این مسیر اشتباه کنید، اما این بدین معنی نیست که همسر بدی هستید و قطعا به معنی این هم نیست که رابطه تان ایراد دارد. یکی از مهم ترین کلیدهای زندگی شاد درک این نکته است که زندگی با سختی همراه است، اما نتیجه تحمل سختی ها ارزشش بیشتر از تمام طلاهای روی زمین است.

۱۰ راز برای داشتن ازدواجی شاد

قسمت جدا از پدر و مادر بودن در ازدواج یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. شما آماده اید تا در این مسیر اشتباه کنید، اما این بدین معنی نیست که همسر بدی هستید و قطعا به معنی این هم نیست که رابطه تان ایراد دارد. یکی از مهم ترین کلیدهای زندگی شاد درک این نکته است که زندگی با سختی همراه است، اما نتیجه تحمل سختی ها ارزشش بیشتر از تمام طلاهای روی زمین است.

چگونه بعد از بچه دار شدن زندگی عشقی تان را حفظ کنید….اینکه بچه دار شدن یک موهبت شگفت انگیز است، راز نیست، اما گرفتاری های مربوط به پدر و مادر شدن می تواند تنش های زیادی روی رابطه زن و شوهر به وجود آورد. در اینجا ده راز زندگی زوج های خوشبخت را آورده ایم.چگونه وقتی یک خانواده شلوغ و پرمشغله دارید عشقتان را زنده نگه دارید؟
10 راز برای داشتن ازدواجی شاد
کیفیت فراتر از کمیت است…شاید اگر بفهمید در روزهای اول بچه دار شدن همسرتان یک ساعت خواب بیشتر را به رابطه داشتن با شما ترجیح می دهد متعجب شوید. مطالعات نشان داده تعداد دفعاتی که با همسرتان رابطه جنسی دارید مهم نیست بلکه کیفیت آن است که زندگی تان را شادتر می کند.

هدیه دادن نشان می دهد که به فکرش هستید…این حرف به معنی این نیست که باید همیشه الماس هدیه بدهید. گاهی وقتها یک چیز کوچک مثل یک یادداشت عاشقانه در جایی که آنرا پیدا کند تمام روز او را تغییر خواهد داد. این یکی از موثرترین و ساده ترین راه هایی است که می توانید به شریک زندگی تان نشان دهید وقتی زندگی دیوانه وار به حرکتش ادامه می دهد شما به فکرش هستید.
10 راز برای داشتن ازدواجی شاد
زمانی برای برقراری ارتباط…با وجود تمام وظایفی که به عنوان پدر و مادر دارید، باید زمان ارزشمندی را برای همدیگر بگذارید. شب هنگام دیگر وقت بازی و شوخی با بچه ها نیست، این زمانی برای زوج هاست تا دوباره با هم ارتباط برقرار کنند. اگر بودجه اندکی دارید می توانید زمانی که بچه ها خوابند خودتان در خانه یک شام رمانتیک ترتیب دهید.
زمانی را به خودتان اختصاص دهید…زمان گذاشتن برای خود به اندازه وقت گذراندن به همراه هم ارزشمند است. با همسرتان بنشینید و هرکس کار خودش را بکند. یا می توانید یک شب با دوستانتان بیرون بروید یا یک ساعتی روزنامه یا مجله بخوانید. این کارها سلامت روحی تان را بهتر می کند.

باید مثبت اندیش باشید…چیزهایی که ناراحتتان می کند را پنهان نکنید. درعوض در مورد آنها صحبت کرده و از زندگی تان بیرون کنید. با تحسین کردن کارهای همسرتان که فراتر از وظایف روزمره خانوادگی انجام می دهد روی نکات مثبت او تمرکز کنید. این کار می تواند مثل یک قدردانی و تشکر ساده باشد.
10 راز برای داشتن ازدواجی شاد
ارتباط داشتن کلید موفقیت است…درمورد روز یا هفته ای که گذرانده اید، کارهایی که بچه ها کرده اند و هر چیز دیگری که در زندگی روزمره تان اهمیت دارد صحبت کنید. وقتی شریک زندگی تان حرف می زند حتما به حرف هایی که می زند صادقانه گوش دهید.

سعی کنید مهربانی و خونگرمی از اصل های روزمره تان باشد….او را به آرامی نوازش کنید یا به شوخی به گونه اش بزنید. نوازش کردن یکی از بهترین راه ها برای نزدیک شدن به همسرتان است.
10 راز برای داشتن ازدواجی شاد
;پول دوباره به دست می آید اما خاطرات نه….این جمله ممکن است مفهوم مشکلی داشته باشد و همان لحظه درک نشود. گاهی اوقات زوج های شاغل چنان در کار درگیر می شوند که فکر می کنند مرخصی گرفتن به معنی از دست دادن پول است. بسته به کاری که شما برای یک زندگی انجام می دهید شاید این حقیقت داشته باشد، اما حقیقت این است که اگر یکی از زوجین هیچ وقت با اعضای خانواده همراه نباشد، خصوصا در برنامه های مهم مربوط به بچه ها، این اتفاق می تواند زندگی شان را خراب کند. شاید قادر نباشید اولین باری که فرزندتان راه رفت، کنارش باشید، اما قطعا می توانید برای اولین گردشش به باغ وحش برنامه ریزی کنید. درست کردن چنین برنامه هایی هم برای بچه ها و هم پدر و مادر خاطرات خوشی را به یادبود می گذارد.

متاسفم کلمه بدی نیست ….گاهی اوقات ما غرورمان را فراتر از رابطه مان می دانیم و از گفتن این کلمه کوچک که می تواند یک موقعیت بد را تغییر دهید امتناع کنیم. با گفتن متاسفم اجازه می دهید شریکتان بداند که نگرانش هستید و شاید نشانه ای به او بدهید تا برای مشکلات دیگر زندگی تان معذرت خواهی کند.

زیاد به خودتان سخت نگیرید…جدا از پدر و مادر بودن، ازدواج یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. شما آماده اید تا در این مسیر اشتباه کنید، اما این بدین معنی نیست که همسر بدی هستید و قطعا به معنی این نیست که رابطه تان ایراد دارد. یکی از مهم ترین کلیدهای زندگی شاد درک این نکته است که زندگی با سختی همراه است، اما نتیجه تحمل سختی ها ارزشش بیشتر از تمام طلاهای روی زمین است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه