ساعت پنج شده و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید؟ آیا در طول روز فقط بیست دقیقه وقت استراحت (برای ناهار) دارید؟

ساعت پنج شده و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید؟ آیا در طول روز فقط بیست دقیقه وقت استراحت (برای ناهار) دارید؟ اگر بعد از رفتن تمام همکارانتان هنوز هم در شرکت هستید، پس این ترفند ها را امتحان کنید تا بهره وری بیشتری داشته باشید.

محل-کار

آیا جریان یکنواخت روزتان را می شکنید؟

استراحت در هر ۲۵ دقیقه می تواند روشی مناسب باشد. به این ترتیب قادر خواهید بود تمرکز خود را افزایش داده و سریع تر کارتان را تمام کنید. تکنیک پومودورو (روش مدیریت زمان) را امتحان کنید. شما در طول ۲۵ دقیقه می توانید توجه و انرژیتان را روی انجام کار متمرکز کنید، و بعد از این زمان باید استراحتی ۵ دقیقه ای داشته باشید.

قورباغه را قورت بده

همه کارهایی دارند که از آنها وحشت داشته و از انجامشان سر باز می زنند. پس کمی زمان برای انجام این کارها اختصاص دهید. برای بهبود روحیه، خودتان را به چالش بکشید تا هم احساس بهترین داشته باشید و هم بهره وری بیشتر.

همین الان انجامش بده

نمی توانید یک گزارش یا مقاله بنویسید؟ یک صفحه باز کرده و شروع به تایپ کردن جزئیات اساسی موضوع مورد نظرتان کنید. به این ترتیب دید بهتری به کار خود خواهید داشت. با تکرار جمله ی “الان انجامش بده” کارتان را به تعویق نیندازید و برای تصمیم گیری فقط ۶۰ ثانیه به خود زمان دهید.

هدفون

با زدن هدفون، یک محیط شخصی برای خود درست کنید. در این مورد نیازی نیست حتما به موزیک گوش دهید! این کار باعث می شود افراد دیگر کمتر کارتان را قطع کنند.

زمان را بین وظایف مختلف و میزان اهمیتشان تقسیم کنید

شما هرگز به سطح مطلوبی نمی رسید، اگر زمان یکسانی را برای همه ی وظایف (با میزان اهمیت متفاوت) صرف کنید. کارهای کم اهمیت را از آنهایی که اهمیت بالایی دارند جدا کرده و کارهای کم اهمیت را در ده دقیقه انجام دهید. با انجام این تکنیک روزانه ۹۰ دقیقه زمان اضافه خواهید داشت.

منبع: نوین زی

Share the post "چگونه کارهایتان را سریع تر تمام کنید؟"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. چگونه در ۵ دقیقه آرایش صورت کنید
  2. چگونه پاهایتان را بدون ورزش لاغرتر کنید
  3. راز های آرایش سریع برای خانمهای زیبا
  4. رازهایی برای سریع تر آرایش کردن
Tweet چگونه کارهایتان را سریع تر تمام کنید؟ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه