غرور، شما رو از یادگیری اونچه که برای موفقیت نیاز دارین، دور میکنه بنابراین در هر رابطه ی مشاوره ای مهمه که اشتباهاتتون در زمینه دانش رو بپذیرین.

در بخش اول این پست درباره مهارت و ویژگی های کارآفرینان و راه و روش های اونها یه سری نکات رو آموختین. حالا باهم بقیه این مطلب رو میخونیم.

چگونه به عنوان یک کارآفرین بدون هیچ تجربه ای، به موفقیت برسیم؟ ( بخش دوم )

به خودتان و دیگران که نمیشناسید توضیح بدید که چگونه شرکت شما رشد کرد
غرور، شما رو از یادگیری اونچه که برای موفقیت نیاز دارین، دور میکنه بنابراین در هر رابطه ی مشاوره ای مهمه که اشتباهاتتون در زمینه دانش رو بپذیرین. او میگه: و سپس انواع مردم به شما کمک میکنن هنگامی که شما در اون حالت ذهنی قرار بگیرین. گام بعدی مامتعهد بودن به یه رابطه مربی گری که در اون شما به مشاوره ی خوبی که بهتون داده میشه، واکنش نشون بدین.

تصمیم بگیرید که آیا شما قصد رهبری دارین، شخص دیگری رو برای رهبری استخدام میکنید، و یا کسب و کار خودتونو میفروشید
هیچ کس تو همه ی کارا مهارت نداره، بنابراین اگه شما توانایی لازم برای رهبری شایسته ی شرکتتون رو ندارین، کسی رو که توانایی این کارو داره پیدا کنید. او میگه: اگه شما و یا دیگری نتونه این کارو انجام بده، باید به فروش شرکتتون اقدام کنین چونکه به دلیل رقابت بیش از حد، شرکت شما ارزش خودشو از دست میده.

از آنچه که در بازار اتفاق میفتد، آگاه باشید
این ضروریه که به طور منظم اونچه که در فضای شما اتفاق میفته رو از لحاظ عملکرد، اقتصاد، رقابت، روند شما و عوامل دیگر تجزیه و تحلیل کنین به طوریکه شما از موقعیت، بیشترین اطلاعات ممکن رو دارین. کارپنتر این کار رو با صرف ۶ ماه در هر سال و تهیه یک مقاله استراتژیک برای به اشتراک گذاشتن با صاحبان فروشگاه ها برای کمک به اونها جهت درک این موضوع که همکاری با نام های تجاری و برند ها چگونه باید باشد، چگونه نباید باشد و اونچه که نیاز به تغییر داره، آغاز کرد. او میگه چیزی که اینجا واقعا مهمه اینه که ما موقعیت خودمونو بهبود ببخشیم برای رسیدن به مشتری مورد نظر خودمون و همه چیز باید نسبت به این هدف متمرکز باشه.

منبع: نوین زی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه