یه لیست از اتفاقهایی که مدیرتون طی اونها باهاتون بد برخورد کرده تهیه کنین که مواردی از قبیل بالا رفتن صدای مدیرتون، انتقاد غیر عادلانه از کارتون و حرفهای بی موردی که ممکنه به شما گفته باشه، رو شامل بشه.

چگونه با یک مدیر بی نزاکت برخورد کنید.

درخواست ملاقات با مدیر منابع انسانی، مدیر بخش و یا مدیر کل شرکت داشته باشین.
یه لیست از اتفاقهایی که مدیرتون طی اونها باهاتون بد برخورد کرده تهیه کنین که مواردی از قبیل بالا رفتن صدای مدیرتون، انتقاد غیر عادلانه از کارتون و حرفهای بی موردی که ممکنه به شما گفته باشه، رو شامل بشه.
برای یکی از کارمندان عالی رتبه توضیح بدین که مدیر شما در مقابل بقیه کارمندان در طول جلسه باهاتون چه برخوردی داشته. اگه مدرک و یا سندی دارین که نشون دهنده ی برخورد بد او با شما هست، نشون بدین. از اون فرد هم بخواین با مدیرتون ملاقات داشته باشه که قضیه رو از زبون او هم بشنوه.
همه ی پیشنهادات رو در طول مکالمه بشنوین. ممکنه از شما درباره ی نقشتون تو بحث و اختلاف با مدیرتون پرسیده بشه که آیا کارتون درسته بوده یا نه و یا اینکه رفتار نامناسبی با او داشتین یا نه.
اگه اوضاع در حال بهتر شدن نبود درباره انتخاب ها و یا گزینه های موجود برای خودتون بپرسین. ممکنه شرکت سیاست های خاصی برای متعادل کردن اوضاع داشته باشه برای مثال برگزاری جلسه با سرپرست رئیستون، و یا پر کردن فرمی مخصوص اعتراض به مدیر کل شرکت.
بر تعامل با رئیس خودتون نظارت داشته باشین. اگه با اون فردی که صاحب مقامی عالی رتبه بود صحبت کردین و اون تقاضای ملاقات با شما و رئیستون رو نداشت، شما از اون فرد بخواین که همچین ملاقاتی با شما و مدیرتون داشته باشه.
بعد از دومین ملاقات تصمیم بگیرین که آیا شما به ادامه شکایت خودتون تمایل دارین یا نه. اگه ترجیح میدین که دست نگه دارین، یه نسخه نوشته شده از تعاملات خودتون با مدیرتون تهیه کنین و اون رو نگه دارین. برای اینکه اطمینان حاصل بشه که شما هیچ نقشی در وضعیت ندارین برای حل و فصل هرگونه مسئله مربوط به کار با مدیرتون تمام تلاشتون رو بکنین.
اگه نمیتونین وضعیت رو خودتون حل و فصل کنین شکایت رسمی تهیه کنین. اگه فکر میکنین حق و حقوقتون پایمال شده و شرکت اقدام مناسبی در این مورد نمیکنه با یه وکیل مشورت کنین.

منبع: نوین زی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه