معمولا روزانه حدود 6 ساعت را در محل کار خود به سر برده پس بنابراین باید این ساعات کاری را در طوری سپری کنیم تا باعث پیشرفت و لذت ما از شغلمان شود نه بهانه‌ای برای دل زدگی و کسالت از کارمان باشد.

رقیه یار احمدی جامعه شناس عنوان کرد: معمولا روزانه حدود ۶ ساعت را در محل کار خود به سر برده پس بنابراین باید این ساعات کاری را در طوری سپری کنیم تا باعث پیشرفت و لذت ما از شغلمان شود نه بهانه‌ای برای دل زدگی و کسالت از کارمان باشد.

وی افزود: اولین نکته در لذت بردن از شغل خود و محیط کار این است که سعی کنید احساسات بد را از خود دور نموده و از هر چیزی در محیط کاری لذت ببرید مثلا گپ زدن با دوستان و همکاران، استفاده از تجربیات اطرافیان در پیشرفت کار، آموختن کارهایی که قبلا با آنها آشنایی نداشته و .. باعث ایجاد علاقه در شغلتان خواهد شد.

شغل

یاراحمدی تصریح کرد: به جای تلاش برای جلب نظر رئیس خود به دنبال انجام یک کار رضایت بخش بوده و همواره اخلاق گرا باشید و با وجدان کاری به انجام کار خود پرداخته به تفریح مورد علاقه، خوردن غذایی که دوست دارید و … خود را شاد کنید.

این جامعه شناس در پایان گفت: سعی کنید در تمام دوره‌های مهارتی که به شما پیشنهاد شده، شرکت کنید تا با مهارت‌های گوناگون آشنا شوید و هرگز به حرفَ‌های اطرافیان که باعث دلسردی شما از کارتان شود، بی توجه بوده و راه پیشرفت خود را طی کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

Share the post "چه کنیم از شغلمان لذت ببریم"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. چگونه در حرفه ی خود پیشرفت کنیم؟ ( بخش اول )
  2. چرا نمی توانیم کار و زندگی مان را از هم جدا کنیم؟
  3. چگونه از فرسودگی شغلی جلوگیری کنیم
  4. چگونه در حرفه ی خود پیشرفت کنیم؟ ( بخش دوم )
Tweet چه کنیم از شغلمان لذت ببریم - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه