در بیشتر موارد عصبانیت و گیجی افراد مختلف به این خاطر است که زمانی را برای تنها بودن با خود اختصاص نمی دهند.

در بیشتر موارد عصبانیت و گیجی افراد مختلف به این خاطر است که زمانی را برای تنها بودن با خود اختصاص نمی دهند. وقتی زمانی را برای خودتان کنار نگذارید، احساس اضطراب و تحریک پذیری خواهید کرد.

تنهایی شما را آرام و خونسرد نگه می دارد

همه ی ما هر روز در استرس محل کار غرق می شویم، و بعد از یک روز سخت کاری به طور روانی ممکن نیست که دوباره با همان افراد وقت گذرانی کنیم. اگر با همکاران خود بیرون می روید پس فقط درباره کار و موضوعات مربوط به آن صحبت خواهید کرد.
در این موارد حتی دوستانتان هم نمی توانند شما را نجات دهند! چون باز هم با آنها درباره همکاران و سیاست های محل کار صحبت خواهید کرد. به این ترتیب بهترین گزینه این است که زمانی را برای خودتان کنار گذاشته و با کسی که دوستش دارید وقت گذرانی کنید تا آرام شده و به کارهایی که دوست دارید بپردازید.

تنهایی

در زمان تنهایی کاری را انجام می دهید که آن را دوست دارید

وقتی با خودتان تنها باشید، اغلب کارهایی را انجام می دهید که در صورت حضور دیگران ممکن نیست. این کارها هر چیزی می تواند باشد، از نقاشی کردن گرفته تا بازی با تبلت یا کامپیوتر یا حتی درست کردن یک غذای جدید، خوابیدن، تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی و … . اصلا اهمیتی ندارد که چه کاری انجام می دهید، فقط باید سرتان گرم شده و خوشحال باشید.

افراد زیادی دوست دارند به تنهایی خرید یا سینما بروند. در این زمان شما فقط روی خودتان تمرکز کرده و دیگر نگران دنیای اطرافتان نیستید. وقتی تنها باشید، آرام و شاد بودن را یاد خواهید گرفت.

پس آخر هفته ی بعدی یک زمان خاص را برای خودتان اختصاص داده تا هم شاد بمانید و هم زندگی سالمی داشته باشید.

منبع: نوین زی

Share the post "چرا اختصاص زمانی برای تنهایی اینقدر مهم است؟"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. پیامک سیگار و تنهایی
  2. چه زمانی و چگونه نه بگوییم؟
  3. چه زمانی برای آرایش کردن به دختر خود اجازه دهید؟
  4. چرا اینقدر ناراحتم؟!
Tweet چرا اختصاص زمانی برای تنهایی اینقدر مهم است؟ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه