شاید اولین راه حلی که بعد از وز و خشک شدن موها به ذهن تان می رسد کراتینه کردن و در سخت ترین حالت کوتاه کردن موها باشد، اما بهتر نیست پیش از اینکه موها به این مرحله از آسیب دیدگی برسد کاری کنید؟ بسیاری از ماسک های ترمیم کننده و تغذیه کننده موها به همین منظور تولید شده اند تا آسیب های ناشی از عوامل خارجی به ویژه رنگ های شیمیایی را به حداقل برسانند. دکتر شهلا نهائی و هاله اسکوئی این بار برای سلامت موهای شما گرد هم آمده اند، پس بخوانید و انتخاب کنید. غذای کامل مو. هدف مشترک تمام ماسک های موی با ...


بِرِس به موهات‌! +تصاویر

شاید اولین راه حلی که بعد از وز و خشک شدن موها به ذهن تان می رسد کراتینه کردن و در سخت ترین حالت کوتاه کردن موها باشد، اما بهتر نیست پیش از اینکه موها به این مرحله از آسیب دیدگی برسد کاری کنید؟ بسیاری از ماسک های ترمیم کننده و تغذیه کننده موها به همین منظور تولید شده اند تا آسیب های ناشی از عوامل خارجی به ویژه رنگ های شیمیایی را به حداقل برسانند. دکتر شهلا نهائی و هاله اسکوئی این بار برای سلامت موهای شما گرد هم آمده اند، پس بخوانید و انتخاب کنید.

غذای کامل مو

هدف مشترک تمام ماسک های موی بازار در شکل و رنگ های مختلف ، ترمیم موهای آسیب دیده و از همه مهم تر محافظت از آن در برابر آسیب های بیشتر است. اما برخی کارشان را خوب بلدند، چرا که تخصص ویژه ای در برآورده کردن انتظارات مشتریان خود دارند. ماسک پرفروش و محبوب شوآرتزکف SCHWARZKOPF GLISS HAIR REPAIR به عنوان ترمیم کننده ای قوی، ساختار موهای شما را بازسازی و در رفع خشکی آن کمک ویژه ای می کند. این محصول که به ماسک یک دقیقه ای معروف است در کمترین زمان بافت موها را ترمیم و لایه های مختلف مو را از درون به بیرون تقویت و تغذیه می کند. افزایش شفافیت، درخشندگی، لطافت موها و رفع خشکی دائمی آن از دیگر ویژگی هایی است که به گفته متخصصان زیبایی با مصرف دو تا سه بار در هفته به آن می رسید.

بِرِس به موهات‌! +تصاویر

روش مصرف :

ماسک را روی موهای مرطوب در حمام برای یک دقیقه ماساژ دهید و آبکشی کنید.

حدود قیمت :

35هزار تومان

هم پیشگیری هم درمان

نباید اجازه دهید کار به بروز نشانه های ناسالم شدن مو برسد. پیش از اینکه موها خشکی را تجربه کنند یا بر اثر از دست دادن رطوبت شکننده شوند باید کاری کنید. به ویژه اگر قرار است به طبیعت آنها دست بزنید و با رنگ های مختلف به جان آنها بیفتید، پس برای پیشگیری و حتی درمان می توانید به ترمیم کننده قوی لورآل ماسک ترمیم کننده قوی Professionnel Expert L›Oreal اعتماد کنید. این ماسک از ترکیبات تغذیه کننده قوی و موثری تشکیل شده است که با هر بار مصرف موهای خشک و بیمار شما را تغذیه می کند. از طرفی برای عده ای که هنوز موهای سالمی دارند هم این گزینه مناسب است تا با حفظ رطوبت موهای شما همیشه لطیف و درخشان بماند. پس تا قبل از بروز هر آسیبی برای درمان پیش قدم شوید.

بِرِس به موهات‌! +تصاویر

روش مصرف :

بهتر است این محصول را روی موهای خشک و تمیز خود بمالید و بعد از 10دقیقه بشویید.

حدود قیمت :

100 هزار تومان

عصاره آلوئه ورا

موهای شما هم به اندازه پوست صورت در زیبایی چهره تان تاثیر دارد، به علاوه اینکه سلامت آنها می تواند سلامت جسمی شما را تضمین کند، چراکه یکی از دلایل مهم سالم و درخشان بودن موها، داشتن جسمی سالم و سرشار از ویتامین ها و املاح موردنیاز است. پس اگر این طور نیست برای برطرف کردن کمبودها سراغ غذای موهای خود هم باشید. محصول نام آشنای کریستال (Crystal) ماسک مغذی دارد که برای موهای آسیب دیده طراحی شده است. این محصول با تمرکز روی سلامت ساقه موها به ترمیم و رطوبت رسانی آنها کمک کرده و اجازه نمی دهد تا خشکی باعث خرد شدن آنها شود. به عقیده متخصصان زیبایی، این ماسک با ترکیب موثر سرم مو، عصاره جوانه گندم و آلوئه ورا و ویتامین های مورد نیاز وظیفه مراقبت از موها را به خوبی انجام می دهد.

بِرِس به موهات‌! +تصاویر

روش مصرف :

بعد از شستن موها مقداری از ماسک را به کف دست بریزید و روی موهای مرطوب خود بمالید. این ماسک نیاز به شست وشو ندارد.

حدود قیمت :

15 هزار تومان

درمان با عصاره آنجلیکا

قطعا می دانید که چرا موهای سالم روزهای نوجوانی به موهایی خشک و وز در جوانی و میانسالی تبدیل می شود. حتما هم قرار نیست این آسیب ها بر اثر رنگ و تغییرات ظاهری موهای شما مانند رنگ یا فر کردن باشد چون گاهی گرما، سرما و حتی آلودگی های محیطی هم به همان انداز به بافت موها آسیب می زند. به همین منظور برای این عده ماسک موثر و محبوب فیتوجوبا فیتو (Phyto) را که از فرمولاسیونی ویژه از ترکیب عصاره آنجلیکا و روغن جوجوباست، پیشنهاد می کنیم. این ماسک با کمک روغن جوجوبا به جبران کننده چربی از دست رفته و عصاره آنجلیکا برای رطوبت ازدست رفته در درمان و سالم سازی موها معجزه می کند. پس مداومت در استفاده از این محصول موهایی زیبا و درخشان را به شما هدیه خواهد کرد.

بِرِس به موهات‌! +تصاویر

روش مصرف :

بعد از شست وشوی مو رطوبت آن را با حوله گرفته و ماسک را روی ساقه موی نم دار زده بعد از 5 دقیقه آبکشی کنید.

حدود قیمت :

100 هزار تومان

ویتامینه شوید

موهای ما غیر از نیازهای ظاهری به نوعی ترمیم نیاز دارند تا بتوانند با افزایش استحکام آنها میزان ریزش را به حداقل رساند به همین دلیل درمان عمقی آن تاثیراتی به مراتب بیشتر از دیگر روش ها دارد. با این حال اگر هم به فکر زیبایی و هم سلامت موهای خود هستید روی گزینه ای به اسم ماسک تقویت کننده لوریس (LORYS) با عصاره طبیعی میوه ها هم فکر کنید. این ماسک برزیلی با درمان شکاف کوتیکول موها از آنها در برابر اشعه آفتاب، مواد شیمیایی و موخوره محافظت می کند و بعد از ویتامینه کردن موها از ریشه تا نوک، به کاهش ریزش آنها کمک می کند. متخصصان بازار زیبایی معتقدند که به دلیل چند منظوره بودن این ماسک، شما دیگر به هیچ محصول تکمیلی دیگر نیاز نخواهید داشت. از طرفی این محصول برای تمام سنین و انواع جنس مو مناسب است.

بِرِس به موهات‌! +تصاویر

روش مصرف :

بعد از شستن موها مقداری از ماسک را روی ساقه موها ماساژ دهید و بعد از 2دقیقه بشویید.

حدود قیمت :

50 هزار تومان

موها را احیا کنید

مهم ترین دلیل آسیب دیدن موهای ما تحت هر شرایطی نرساندن رطوبت مناسب به تارهای مو است. این مسئله برخلاف ظاهر ساده ای که دارد برای سلامت و زیبایی موها بسیار حیاتی است، به همین دلیل باید بنای رسیدگی به موهای خود را بر استفاده از ماسک های نرم کننده و رطوبت رسانی به آن بگذارید. ماسک تقویت کننده و ترمیم کننده بی سی (BC Fibre Force) تهیه شده برای موهای بسیار آسیب دیده با تاثیری چشمگیر می تواند شما را به هدف تان برساند. این ماسک پرطرفدار موهای آسیب دیده شما را تقویت، آبرسانی و ترمیم می کند و از همه مهم تر با بازگرداندن مقاومت طبیعی موها ساختمان آن را احیا و زیبا تر از گذشته می کند. به گفته کارشناس زیبایی ما کراتین میکرونیزه این محصول باعث می شود به سرعت جذب موها شود و روند بازسازی را آغاز کند.

بِرِس به موهات‌! +تصاویر

روش مصرف :

این ماسک را روی موهای تمیز و مرطوب خود ماساژ دهید و آبکشی کنید.

حدود قیمت :

60 هزار تومان

منبع: مجله سیب سبز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه